تشریفات مجالس

قبلی
منوهای تشریفات مجالس دویار
منوهای تشریفات مجالس دویار
مشاهده
دوشنبه بیست و چهارم آبان ۹۵
تشریفات مجالس

 تشریفات مجالس دویار با فعالیت در زمینه طراحی واجرای خاص ترین ومجلل ترین مجالس ازقبیل : تشریفات عروسی و برگزاری انواع جشن های خاص مانند جشن تولد ، جشن نامزدی ، جشن عقدکنان و جشن سالگرد ازدواج و... و همچنین برگزاری انواع میهمانی های خانگی و دورهمی درمنزل و برگزاری جشن های شغلی درون شرکتها و سازمانها ، باتجارب موفق درامور تشریفات مجالس و خدمات مجالس در تهران ( شمال تهران ، شمال غرب تهران ، شمال شرق تهران ) سعی برآن دارد همگام با شعار بهترین ها برای شما لحظاتی شاد و خاطره انگیز رابرای شما عزیزان و میهمانانتان خلق نماید.

دراین راستا ودرجهت نیل به پیشرفت ورضایت مشتریان دراواخر سال 92 آشپزخانه صنعتی این مجموعه با ظرفیت پخت روزانه 2500 غذا افتتاح گردید و با رعایت کلیه متد بین المللی تشریفات مجالس و خدمات مجالس و همچنین رعایت فرهنگ اصیل ایرانی توانسته ایم مجالسی فراموش نشدنی و درخور شما مشتریان عزیز ایجاد نماییم و حداکثر سعی  خود را انجام داده ایم تا مجموعه ای ازبهترین ها و کامل ترین ها را گردهم آوریم .

مجموعه دویار پس ازگذشت چهار سال موفق در زمینه خدمت رسانی در بخش تشریفات عروسی، در سال 1394 پا به عرصه برگزاری همایش ها و سمینارها گذاشت، که می توان به همایش ها وجشنهای معرفی محصول و افتتاحیه های متفاوت اشاره نمود.

کار ما برنامه ریزی ، هماهنگی و مدیریت تخصصی جشن ها و میهمانیهای شماست

ما قدم به قدم همراه شما و مطابق با سلیقه ، بودجه و صدالبته فراتر از انتظار شما خواهیم بود و با ما شادیهای خود را متفاوت تر از همیشه تجربه کنید

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتابطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب